Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market

Το διαμέρισμα Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market Λονδίνο 50 τ.μ. Απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τα Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ και περίπου 3 χλμ. από το Βρετανικό Μουσείο. Αυτό το διαμέρισμα έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 4 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Απολαύστε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που παρέχεται σ' αυτό το διαμέρισμα και είναι εξοπλισμένη με ψυγείο, φούρνο και γυάλινα σκεύη για την εξυπηρέτησή σας.

Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από τη Γέφυρα του Λονδίνου, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Αγορά Borough|η Πλατεία Τραφάλγκαρ απέχει περίπου 1 χλμ. από το διαμέρισμα Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market. Ο σταθμός του μετρό Borough βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market Λονδίνο
Private Studio Flat In Centre
Τιμή μόνο για κινητά

Private Studio Flat In Centre

7.0
Καλό 18 σχόλια
380 μ από το κατάλυμα
USD 142 USD 128
ανά νύχτα
3Bedroom Flat In Borough Near The Shard, Bermondsey
Τιμή μόνο για κινητά

3Bedroom Flat In Borough Near The Shard, Bermondsey

524 μ από το κατάλυμα
Spacious, Industrial, Zone 1, 2 Bed Central London
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious, Industrial, Zone 1, 2 Bed Central London

8.2
Πολύ καλό 32 σχόλια
571 μ από το κατάλυμα
USD 304 USD 274
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Elephant & Castle Railway Station
    300 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

    Γεύματα

    • Δείπνο

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Ζωντανή ψυχαγωγία

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:30
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market περιλαμβάνουν Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ, Το Μάτι του Λονδίνου καθώς και Βρετανικό Μουσείο.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market θα είναι 248£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market περιλαμβάνουν Terry's Cafe και Guasacaca Mercato και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Elephant & Castle Railway Station
    300 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Sleek And Modern 2-Br 1 Mile To Borough Market Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο